ЗНО 2017
Зовнішнє незалежне оцінювання
Унормовано терміни підготовки та організації зовнішнього незалежного оцінювання, визначено особливості підготовки змісту тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання та критеріїв їх оцінювання.
Щодо умов участі
Реєстрація (електронна) осіб триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року.
Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зможуть до 31 березня 2017 року.
Запрошення-перепустки зареєстрованих осіб, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня 2017 року.
Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.
Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів. Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.
Так, майбутні випускники складатимуть:
українську мову і літературу – обов’язково для всіх (як ДПА зараховується частина тесту «українська мова»),
математику або історію України – за вибором (як ДПА зараховується частина тесту за період XX – початок XXI століття),
інший навчальний предмет за вибором випускника.
Терміни проведення
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня 2017 року.
ГРАФІК:
Зміст підготовки до предметних тестувань
Наказом МОН України від 3 лютого 2016 року № 77 затверджено програми ЗНО з більшості предметів – української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мов.
Розроблення ж тестів ЗНО з іноземних мов у 2017 році відбуватиметься відповідно до програми, затвердженої наказом МОН України від 01 жовтня 2014 року № 1121.
Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю передбачено в сертифікаційних роботах ЗНО з української мови, математики, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов.
Програми ЗНО з усіх предметів, загальні характеристики сертифікаційних робіт, а також критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Підготовка до ЗНО-2017».
Необхідна довідкова інформація про підготовку до ЗНО у 2017 році розміщуватиметься також на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти